11-te urodziny OPTYK STUDIO - dlaczego warto odwiedzić nasz salon 2 kwietnia 0
11-te urodziny OPTYK STUDIO - dlaczego warto odwiedzić nasz salon 2 kwietnia

Urodziny to wspaniała okazja do wspólnego świętowania! Nasze wypadają już niedługo, dokładnie 2 kwietnia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych gości i gościń ogromną ilość niespodzianek, rabatów i atrakcji! Dlaczego warto odwiedzić nasz salon optyczny właśnie 2 kwietnia? Co ciekawego będzie się działo w naszym salonie optycznym właśnie w tym dniu? Już zdradzamy szczegóły!  

W kwietniu minie 11 lat od dnia, gdy po raz pierwszy zaprosiliśmy naszych klientów do Optyk Studio!  Choć będą to 11-te urodziny, to śmiało możemy powiedzieć, że są one w pewnym sensie okrągłe. Jak to możliwe? 

W tym roku podobnie jak 11-ście lat temu 2 dzień kwietnia wypada we wtorek. W dodatku po raz kolejny nie jest to zwykły wtorek! Zarówno w tym roku, jak i w 2013, gdy powstało Optyk Studio, jest to wtorek bezpośrednio po Świętach Wielkanocnych. Dlatego warto jeszcze bardziej uczcić ten dzień! 

Z tej okazji serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Tylko w tym jednym dniu można będzie skorzystać z szeregu wyjątkowych atrakcji i rabatów. Jakich? 

  • -50% NA WSZYSTKIE OPRAWY OKULAROWE
  • -50% NA WSZYSTKIE OKULARY PRZECIWSŁONECZNE 
  • BADANIE WZROKU BEZ KONIECZNOŚCI REJESTRACJI 
  • DARMOWE BADANIE WZROKU POD KĄTEM DOBORU OKULARÓW PRZY ZAKUPIE PEŁNEJ PARY OKULARÓW W NASZYM SALONIE 
  • DZIEŃ Z MARKĄ UZO 

To wszystko czekać będzie na naszych klientów tylko 2 kwietnia! 

Do zobaczenia w salonie!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl