Promocje stałe

Karta FRIENDS 

Bywasz często u nas? A może jeszcze Cię tu nie było, ale wpaść zamierzasz? Niezależnie od tego, którym typem klienta jesteś (obecnym lub jeszcze niedoszłym 😅), mamy dobrą nowinę. W Optyk Studio przyjaźnimy się ze wszystkimi, dzieląc się rabatem -15% po pierwszej wizycie!

O co chodzi?

Zamawiając u nas okulary nie odbierasz tylko zarezerwowanych oksów. Oprócz nich wręczamy również kartę FRIENDS, dzięki której przysługuje Ci -15% przy każdej kolejnej wizycie. Brzmi wspaniale? No pewnie. A zadowala również fakt, iż karta nie wygasa w czasie. 

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to zapraszamy do salonu przy ul. Szarotki 10 w Bielsku lub prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

 

Refundacja okularów NFZ

Refundacja okularów NFZ stanowi wsparcie dla osób z wadami wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm). Podlegają jej koszty zakupu szkieł korekcyjnych, co oznacza, że cenę opraw, robocizny czy dodatków (np. antyrefleks) klient pokrywa sam. 

W naszym zakładzie optycznym posiadamy stale aktualizowaną umowę z NFZ i aby z niej skorzystać musisz spełnić tylko jeden wymóg. Niezbędne jest oczywiście posiadanie recepty na okulary od okulisty, posiadającego umowę z NFZ, czyli zatrudnionego w publicznej placówce służby zdrowia. Nie musisz jednak jej potwierdzać w oddziale NFZ. Od jakiegoś czasu zmieniły się przepisy, więc po otrzymaniu recepty kieruj się bezpośrednio do salonu. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl