O nas

Jak to się zaczęło?

Dawno, dawno temu kiedy nasze pomysły na życie nie były jeszcze ukształtowane na naszej drodze pojawił się optyk z zamiłowania, który prowadził kilka małych zakładów optycznych. To właśnie On zaszczepił w nas miłość do okularów i pasję do optyki.

Zdobywane przez nas doświadczenie, podbudowywane było nauką i pokonywaniem kolejnych szczebli w wykształceniu optycznym, optometrycznym i ortoptycznym. W swojej karierze zdobywaliśmy wiedzę począwszy od zasad optyki, sprzedaży okularów, doboru opraw poprzez zarządzanie salonami optycznymi, aż do wykształcenia i doświadczenia optometrycznego. Na bazie tych doświadczeń i nieustającej miłości do okularów powstał właśnie salon Optyk Studio.

Dziś z powodzeniem obsługujemy przeszło 200 klientów miesięcznie, a codziennie badamy po kilkunastu pacjentów, zdobywając coraz większe zaufanie wśród naszych odbiorców. Jesteśmy silną załogą z zasadami, która robi wszystko, aby nasi klienci mieli okazję i chęć się z nami zaprzyjaźnić.

  

 


 

Optyk Studio, czyli Marta i Rafał

Optyk Studio to połączenie dwóch barwnych osobowości: Marty i Rafała. Swoje żywe i ciekawe podejście do życia przekładamy również na modę okularową, dlatego podczas przeglądania naszej oferty możesz natrafić na specjalnie wyselekcjonowane przez nas oprawy. Znajdziesz je w zakładce "Okiem Marty" oraz "Okiem Rafała", gdzie znalazły się odważne i nietuzinkowe propozycje: 


Nasz salon

Nasz Salon Optyk Studio znajduje się w Bielsku przy ul. Szarotki 10. Pamiętaj jednak, że jeśli nie możesz do nas wpaść, a chcesz o coś zapytać, to zawsze możesz napisać lub przedzwonić: 

☎ (33) 330 59 67

📧 optykstudio1@gmail.com

 

 


 

Nasze publikacje:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl