Trendy 2022 dla Panów
Trendy 2022 dla Panów

Top Trendy 2022 to przede wszystkim oprawy tworzywowe. Po wielu latach dominacji opraw metalowych w końcu następuje powolna zmiana trendów, właśnie na oprawy z tworzywa. Jednak tworzywo nie występuje tylko solo. Podobnie jak w przypadku opraw kobiecych - bardzo często spotyka się na oprawie z metalem lub z tytanem. Co więcej, tworzywo na 2022 będzie tworzywem bardzo mocnym, wyrazistym, dobitnie zaakcentowanym. Trendy 2022 wymuszą na nim również wyrazisty kształt, czego potwierdzeniem będzie poniższy przegląd.

 

MODNE OKULARY 2022: TWORZYWO

Pierwsze, prezentowane oprawy to oprawy włoskiego producenta - Polar Glare. W tym modelu front wykonany jest cały z tworzywa, natomiast zauszniki czy mostek są metalowe. Mostek w tej oprawie jest swoistym spoiwem, który łączy całą oprawę. Jest to jedno z ciekawszych rozwiązań na 2022 rok. 

Oprawy Polar Glare: to propozycja dla Panów nielubiących sztampowych rozwiązań. Oprawy bez noska? Czemu nie ;)

 

Kolejna, tworzywowa oprawa to produkt marki Kwiat Polska. Jest ona bardzo wyrazista, choć klasyczna jeśli chodzi o kształt czy kolor. 

Oprawy Kwiat Polska: dla tych, którzy cenią sobie prostotę i klasykę

 

Kolejne "tworzywo" to produkcja od Id-Tokyo. W tej oprawie, zarówno kształt zausznika, jak i frontu jest bardzo wyrazisty, a sama oprawa jest dosyć duża. Bardzo istotnym elementem jest tutaj kolor, gdyż jest on nieoczywisty. To butelkowa zieleń, przechodząca płynnie w czerń na górze tarczy okularowej.

 

Oprawy Id-Tokyo: to oprawa dla tych, którzy lubią gonić za trendami. Butelkowa zieleń będzie jednym z najmodniejszych kolorów w modzie okularowej

 

MODA OKULAROWA 2022: METAL 

Przykładem oprawki metalowej jest oprawa marki Kwiat Polska. Jest to oprawa bardzo duża i bardzo wyrazista w nieustająco modnym kolorze - kolorze złotym. Okulary te to również ciekawa wariacja na temat pilotek. Dlaczego ciekawa? Ponieważ zamiast okrągłych kształtów mamy do czynienia z kwadratowymi. 

Oprawy Kwiat Polska: prawdziwa gratka dla fanów pilotek, nawet tych w unowocześnionej wersji

 

Kolejna propozycja to oprawa marki Id-Tokyo, nieco mniej wyrazista pod względem koloru w stosunku do poprzednika. Wyróżnia ją jednak kształt tarczy okularowej, gdzie szkła nie są ani okrągłe, ani kwadratowe. Są po prostu heksagonalne. To, co jest zauważalne to duży front i podwójny wspornik, który będzie wyróżnikiem wśród trendów na 2022. 

Oprawki Id-Tokyo: idealne dla osób ceniących sobie kompromis pomiędzy klasyką a awangardą

 

Idąc dalej tokiem mostków, trafiamy na kolejną oprawę, jednak tym razem produkcji Alberto Modiani. Podobnie jak poprzednicy - oprawka ta również posiada podwójny wspornik (mostek), jednak jest o wiele trudniej zauważalny. Oprawki te są wykonane na żyłce i w całości są srebrne. 

Oprawy Alberto Modiani: nieco spokojniejsze, przeznaczone dla osób lubiących minimalizm

 

Z kolei ostatnia oprawa to oprawa klasy premium spod marki Blackfin. Jest ona bardzo charakterystyczna pod względem koloru, ale i materiału, gdyż jest wykonana z tytanu.  Front tej oprawy jest wykonany z czystego tytanu, z jednego tylko arkusza tytanu, dzięki czemu nie ma żadnych łączeń. Natomiast zauszniki są wykonane z betatytanu, a więc stopu metalu z aluminium. 

 

Oprawy Blackfin: idealne do casualowych i eleganckich stylizacji

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl