Najmodniejsze okulary damskie i okulary męskie w 2024 roku 0
Najmodniejsze okulary damskie i okulary męskie w 2024 roku

Okulary damskie oraz okulary męskie podobnie jak ubrania i wszelkie akcesoria modowe podlegają trendom. Każdego roku projektanci przygotowują nowe kolekcje opraw okularowych. Czasami projektując okulary, sięgają po nowatorskie rozwiązania. Innym razem sięgają po klasykę, by przedstawić ją w nowym, odświeżonym wydaniu. Jak będzie tym razem? Jakie okulary będą modne w 2024 roku? Jakie obowiązywały będą trendy okularowe w nadchodzących miesiącach? Czy producenci okularów zaskoczą nas oryginalnymi, szalonymi oprawami, a może skupią się na okularach klasycznych? Zobaczmy! 

 

Okulary damskie i okulary męskie z tworzywa - trend 2024 

 

Okulary damskie i okulary męskie z tworzywa to ogromny trendy, którego początki pojawiły się już w latach poprzednich. Rok 2023 należał do opraw wykonanych z tworzywa o mocnych barwach i bezkompromisowych formach. W tym roku widzimy kontynuację tego trendu. Jednak cechą charakterystyczną modnych w 2024 roku okularów jest ich INDYWIDUALNY charakter. 

 

Za tymi trendami mocno podążają oprawy okularowe marki Ultra Limited. Okulary tej marki cechują się mocnymi, często oversizowymi formami i odważnymi połączeniami kolorystycznymi. Oprawy okularowe tej marki wykonywane są z wysokiej jakości tworzywa. Jednak to nie jest najważniejsze. Producenci okularów Ultra Limited skupili się na indywidualnym charakterze oprawek. Każdy model okularów Ultra Limited produkowany jest w wielu wersjach kolorystycznych. Jednak jest to tylko jeden kolor na cały świat! Dlatego nie sposób spotkać drugą osobę, która miałaby dokładnie taką samą parę okularów.  

 

Damskie i męskie okulary metalowe - czy nadal są modne?

 

Choć rok 2024 zdecydowanie należy do okularów wykonanych z tworzywa, to producenci nie zapomnieli również o zwolennikach okularów metalowych. Najmodniejsze okulary metalowe w 2024 roku podobnie jak w przypadku opraw tworzywowych charakteryzują się się oryginalnością i ciekawymi połączeniami. Jest to widoczne zwłaszcza w formach jakie przyjmują tarcze okularowe. Jednocześnie projektanci opraw okularowych składają hołd elegancji, sięgając po klasyczne barwy takie jak złoto i czerń. 

 

Trend ten mocno widoczny jest w najnowszej kolekcji okularów znanej, modowej projektantki Evy Minge. Duże, oversizowe tarcze okularowe o nietypowe formie wykonane są w eleganckich kolorach. 

 

Okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi - najmodniejsze rozwiązanie w 2024 roku 

 

Ostatnie lata to czas rosnącej świadomości w temacie ochrony oczu przed promieniowaniem słonecznym. W tym roku po raz kolejny projektanci okularów łączą modę okularową z modą na zdrowie, tworząc najmodniejsze w tym roku okulary z nakładkami przeciwsłonecznymi. 

Okulary korekcyjne, mocno osadzone w najmodniejszych trendach z przepięknymi i chroniącymi nasze oczy nakładkami przeciwsłonecznymi to absolutny TOP TREND 2024 roku. 

 

Rok 2024 w modzie okularowej to z jednej strony ogromny krok w stronę kolorów, odważnych rozwiązań i indywidualnych wyborów. Z drugiej zaś mocno czerpie z klasyki i elegancji. Dzięki temu najmodniejsze okulary damskie i męskie dają nam ogromną możliwość wyrażania siebie poprzez wybory modowe. Jednocześnie dzięki modnym nakładkom przeciwsłonecznym możemy wyglądać trendy i zdrowo. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl